Про оренду державного та комунального майна

ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до ст.. 7,9 Закону України « Про оренду державного та комунального майна « та Порядку проведення конкурсу на право оренди майна спільної власності територіальної громади Козлівської селищної ради,затвердженого рішенням сесії селищної ради від 14.10.2010 року № 529 , конкурсна комісія по проведенню конкурсу на право оренди комунального майна територіальної громади та з визначення суб»єктів оціночної діяльності на право проведення незалежної оцінки оголошує конкурс на надання в оренду нежитлового приміщення 2-го поверху будинку культури площею 46.5 кв.м. та долі площі приміщень спільного користування площею 9.3 кв.м., що належить Козлівській селищній раді , яке знаходиться в с.Таурів по вул. Центральна № 17 .

Право на участь в конкурсі мають фізичні та юридичні особи , які зареєстровані на території Козівського району та які можуть згідно із законодавством України бути орендарями .

УМОВИ КОНКУРСУ :

1. Нежитлове приміщення надається в оренду під магазин продпром товарів .

2. Ефективне використання об»єкта оренди за цільовим призначенням.

3. Початкова ставка плати за оренду _________.

4. Кінцевий термін прийняття пропозицій учасників конкурсу ( заява про участь в конкурсі і пропозиції до договору оренди , що відповідають вимогам конкурсу) 01 березня 2018 року до 17.00 год .

5. Дата і місце проведення конкурсу 02 березня 2018 року о 10.00 год. в приміщення адмінбудинку селищної ради .

Бажаючі взяти участь у конкурсі подають до конкурсної комісії такі документи :

ФІЗИЧНІ ОСОБИ :

1. Заяву на участь в конкурсі .

2. Копію паспорта громадянина України

3. Копію ідентифікаційного номера .

ЮРИДИЧНІ ОСОБИ :

1. Заяву на участь в конкурсі .

2. Копію свідоцтва про державну реєстрацію суб»єкта господарювання .

3. Копії установчих документів .

4. Довідку про включення до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України .

5. Довідку відповідних територіальних податкових органів про сплату платежів до бюджету .

Документи приймаються за адресою смт. Козлів вул.. Галицька № 15 , селищна рада .