Вартість водопостачання

Доводимо до відома споживачів водопостачання смт.Козлів  та с .Дмухівці  у зв"язку із розробкою нового тарифу  на водопостачання КП Комунальник  просимо звертатись із зауваженнями  та пропозиціями  у виконком Козлівської селищної ради  згідно рішення №38 від12.11.2014 рік. до якого вносяться зміни , в звя"язку  з збільшенням  вартості за енергоносії.

Зміна тарифу  проводиться  у зв"язку із збитковість підприємства , яка утворилася за рахунок зміни  тарифів  при проведенні  ремонтних робіт , витрати  на оплату праці , зумовленої зростанням  рівня  мінімальної  заробітної , збільшенням  нормативів сплати  податків .

Просьба споживачів смт.Козлів та с.Дмухівці  сплатити  заборгованість   по водопостачанні  до  до 1 жовтня  2016  року .