Субсидії: запитай та отримай відповідь

Прес-анонс

Соціальний проєктвід фінансовогосайтуMaanimo«Субсидії: запитай та отримай відповідь».

Напередодніопалювального сезону тисячіукраїнцівшукаютьінформацію про оформленнясубсидії. На жаль, далеко не коженздатнийрозібратися в усіхтонкощахцього складного процесу – законодавство та правила оформленнясубсидійпостійнозмінюються, викликаючибагатопитань у наших громадян.

Саме тому Фінансовий портал Maanimo створив спеціальнусторінку «Як розрахуватисубсидію», на якійзібрананайактуальніша та максимально повнаінформація про оформленнясубсидії в України. Крім того, враховуючи попит на консультації з цьогопитання, ми створили систему зворотногозв’язку з працівниками редакції, який в коментаряхпідстаттею регулярно надаєдетальнуконсультацію з кожного конкретного випадку.

Кожнаситуація в кожнійродини абсолютно унікальна, тому для оформлювачасубсидії особливо важливийіндивідуальнийпідхідсаме до йогообставин.

Враховуючивисокузавантаженістьорганівдержавноївлади та постачальниківкомунальнихпослуг перед стартом опалювального сезону, можливістьотриматидодатковуінформацію є особливо актуальною.

Для того, щоботриматиконсультацію, необхідно:

- перейти на сторінкуhttps://maanimo.com/ua/helpful/142812-yak-rozrakhuvati-subsidiyu-v-ukrayini

- у кінцістаттінаписатикоментарзісвоїмпитанням

- чекати на відповідьпрацівників редакції порталу

Увага! Проект є соціальноспрямованим та повністюбезкоштовним.