ВІДДІЛ ОСВІТИ

ВІДДІЛ ОСВІТИ КОЗЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ КОЗІВСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Луцишин Іванна Дмитрівна

Начальник відділу освіти

Народилася 5 жовтня 1987 р. у с. Семенів Теребовлянського району, Тернопільської області.

У 2004 р. закінчила Теребовлянську ЗОШ І-ІІІ ст. №1.

У 2009 р. закінчила Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Українська мова і література» і здобула кваліфікацію магістра педагогічної освіти, викладача української мови та літератури, вчителя зарубіжної літератури, літературного редактора.

З 2009 р. до 2013 р. навчалася в аспірантурі при кафедрі історії української літератури.

Захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю 10.01.01 «Українська література»  на тему: «Екзистенціал тривоги як літературний феномен у наративі модернізму (на матеріалі творчості В. Винниченка)».

З 2009 р. до 2014 р. працювала вчителем української мови та літератури Буданівської ЗОШ І-ІІІ ст. Теребовлянської РДА.

З 2014 р. до 2016 р. працювала викладачем циклової комісії гуманітарних та соціально-економічних дисциплін ПВНЗ «Медичний коледж», а також на посаді завідувача методичного кабінету.

Калуш Юлія Ігорівна

Методист відділу освіти

Народилася 17 грудня 1988 р. у смт. Козлів Козівського району, Тернопільської області.

Протягом 1996–2004 рр. навчалася в Козлівській загальноосвітній школі ЗОШ І-ІІІ ст.

У 2006 р. закінчила Тернопільський педагогічний ліцей.

У 2011 р. закінчила Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича за спеціальністю «Географія» і здобула кваліфікацію магістра географії. Була здобувачем кафедри фізичної географії, геоморфології та палеогеографії.

У 2011 році працювала вчителем географії Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ст.  № 4.

З 2011 р. до 2016 р. працювала методистом науково-методичного відділу наукової бібліотеки Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Працює над дисертаційним дослідженням на тему: «Сейсмодислокації як морфоструктурні елементи та індикатори палеосейсмічних подій на території України».

Кацан Роман Романович

Методист відділу освіти

Народився 17 жовтня 1987 р. у м. Теребовля Теребовлянського району, Тернопільської області.

У 2006 р. закінчив Теребовлянську гімназію-спецшколу-інтернат.

У 2011 р. закінчив Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Фізична культура» і здобув кваліфікацію вчителя фізичної культури і валеології.

З 2011 р. до 2016 р. працював вчителем фізичної культури у Великоходачківській ЗОШ І-ІІІ ст. Козівської РДА.

З 2013 р. до 2016 р. працював тренером-викладачем з біатлону у Тернопільській ОДЮСШ.

З 2012 року працює вчителем фізичної культури Козлівської ЗОШ І-ІІІ ст.

БУХГАЛТЕРІЯ ВІДДІЛУ ОСВІТИ

Сеньків Ольга Іванівна