Організація оповіщення населення

ОРГАНІЗАЦІЯ ОПОВІЩЕННЯ НАСЕЛЕННЯ

Для привернення уваги перед доведенням інформації до населення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайної ситуації передається попереджувальний сигнал “Увага всім”, а саме: уривчасте звучання електросирен, часті гудки транспорту, зокрема у запису мережами радіомовлення та через вуличні гучномовні пристрої.

Тривалість звучання попереджувального сигналу становить три - п’ять хвилин. Після попереджувального сигналу здійснюється трансляція телерадіомережами відповідних повідомлень про загрозу виникнення або виникнення надзвичайної ситуації із супроводженням інформації жестовою мовою або субтитруванням, якщо вона є голосовою, і аудіокоментуванням, якщо вона є візуальною.

Слід пам’ятати, що життя  кожної людини багато в чому залежить від правильних дій у разі загрози виникнення або  виникнення надзвичайної ситуації, правил поведінки  за попереджувальним  сигналом  цивільного захисту «УВАГА ВСІМ!».