Звіт

КОЗЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

КОЗІВСЬКОГО РАЙОНУ  ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВОСЬМЕ    СКЛИКАННЯ

ДРУГА   СЕСІЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

від 22  грудня  2020 року  №  59 .

 

Про звіт селищного голови про роботу

виконавчого комітету селищної ради

за звітний період .

 

 

 

     Керуючтсь п.6 ст. 42 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні” , заслухавши та обговоривши звіт селищного голови про роботу виконавчого комітету селищної ради за звітний період , враховуючи зауваження , пропозиції та доповнення депутатів ,

 

     КОЗЛІВСЬКА   СЕЛИЩНА  РАДА  В И Р І Ш И Л А    :

 

 • Звіт селищного голови Колісника В.М. “ Про роботу виконавчого комітету селищної ради за звітний період взяти до відома ( додається ) .
 • Виконавчому апарату селищної ради , посадовим особам селищної ради , керівникам підвідомчих організацій для покращення роботи селищної ради направити свою роботу на :

 

 • забезпечення виконання селищного бюджету ;
 • дотримання Правил благоустрою та санітарної очистки  селища та сіл громади ;
 • забезпечення стабільної роботи селищних закладів освіти , культури та охорони здоров”я;
 • покращення роботи по  боротьбі з проявами злочинності та порушеннями громадського порядку;
 • покращення роботи із  зверненням громадян ;
 • посилення контролю за дотриманням земельного та природоохоронного законодавства .

   

 • Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою .

 

 

 

 

      Козлівський   селищний голова                                               В.М.Колісник  

 

 

 

 

 

              Шановні депутати  , запрошені !

 

     Я Дуже радий бачити Вас у цьому залі .

 

Відповідно до положень Конституції України , Європейської хартії місцевого самоврядування ( від 15 жовтня 1985 року , ратифікована Законом України від 15 липня 1997 року № 452 , законів України “Про місцеве самоврядування в             Україні “ , “ Про доступ до публічної інформації “ , “ Про децентралізацію влади” , “ Про співробітництво територіальних громад “ , “ Про засади державної регіональної політики “ , “ Про добровільне об”єднання територіальних громад “ на Ваш розгляд виношу звіт селищного голови за 2020 рік діяльності Козлівської селищної ради .

Позаду ще один рік нашої з Вами спільної роботи в умовах реформи місцевого самоврядування та впровадження принципів децентралізації . П»ятий рік поспіль Козлівська об»єднана територіальна громада , утворена шляхом добровільного об»єднання , продовжує своє  функціонування Роботу ОТГ можна відзначити як конструктивну й послідовну . оскільки всупереч непростій соціально-економічній ситуації , викликаній фінансово-економічними змінами й антитерористичною операцією на сході України , ми намагаємося зберігати стабільність та приймати виважені рішення .

 

 

Всім здобудкам минулого року ми маємо завдячувати перш за все праці та наполегливості працівникам , депутатам селищної ради , комунальній службі , платникам податків до селищного бюджету , підприємцям та активним громадянам , яким не байдужа доля нашого селища .

 

 

Основне про що мені хотілося б поговорити сьогодні — це     те , що зроблено  в минулому році , проаналізувати ситуацію сьогоднішнього дня , обговорити програму соціально-економічного розвитку селища , а також всі питання , які нас найбільше хвилюють і над виконанням яких нам необхідно працювати .

 

 Селищна рада є колегіальним органом . Який представляє спільні інтереси об”єднаної територіальної громади . Тому все , що зроблено за звітний період , є результатом колективної роботи кожного депутата , постійних комісій , сесійної діяльності , виконавчого апарату селищної ради; співпраці з обласною державною адміністрацією , районною державною адміністрацією  та громадським активом .

 

   Перш за все ми прагнемо бути чесними , справедливими , відкритими до людей з їхніми проблемами , стояти на захисті їхніх прав і свобод , організовувати роботу селищної ради таким чином , щоб депутати приймали найважливіші  , найнеобхідніші рішення для забезпечення достойного рівня життя та розвитку об”єднаної територіальної громади .

 

 Діяльність селищної ради і депутатів є відкритою та прозорою . Депутати добре володіють ситуацією на місцях . Сприяють вирішенню проблемних питань , які турбують громадян . Селищна рада працює у складі 22 депутатів , що в повній мірі забезпечує ефективну роботу представницького органу .

    Сьогодні як і завжди я ознайомлю Вас із роботою селищної ради в 2020 році  та окреслю основні напрями роботи селищної ради в 2021 році.

 

 

 В 2015 році ми створили Козлівську об”єднану територіальну громаду  з центром в селищі Козлів . До громади увійшли селище Козлів села Дмухівці ,Покропивна , Слобідка , Таурів .

 

 Вся наша діяльність будувалася і будується планово . Головною  формою роботи була і залишається сесійна діяльність . Відбулося 11  пленарних засідань , на яких прийнято 798  рішень , а також проведено 13 засідань виконавчого комітету , на яких прийнято  75 рішення . Прийняття цих рішень сприяло оперативному  розгляду питань , які потребують вирішення виключно на пленарних засіданнях протягом 2020 року . До порядку денного питання, як правило, виносились заздалегідь , але деколи мало місце недостатнє обгрунтування , необхідності розгляду того чи іншого питання , відсутність розрахунків , пояснювальних записок і т.д. , що зволікало їх попередній розгляд і опрацювання , впливаючи на своєчасне доведення матеріалів до депутатів .  У центрі уваги знаходились і знаходяться питання покращення рівня життя людей громади , поліпшення фінансового стану , економічної та соціальної політики в територіальній громаді .

          Звернення  громадян є найважливішою формою забезпечення зворотного зв”язку між селищною радою та громадянами , а інформація , що міститься в них , найчастіше слугує орієнтиром при прийнятті важливих рішень , що стосується інтересів широких верств населення .

    Селищна рада постійно працює із зверненнями громадян так за минулий рік  до селищної ради всього  звернулось              1166  громадян, з них: з письмовими зверненнями  828 ,  з  усними 338 чоловік. По всіх зверненнях дано відповіді, або прийнято відповідні рішення. Основними питаннями  у зверненнях громадян залишаються питання: які виникають при наданні дозволу на приватизацію земельних ділянок, надання дозволів на виготовлення Проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок для передачі їх у власність громадянам , затвердженні Технічних документацій та Проектів із землеустрою  .  В плані аналізу заяв і звернень громадян хотілося б звернутись до всіх присутніх в залі  з проханням перевірите свої документи про право власності на нерухоме майно, щоб були там  і свідоцтво на право власності і правильна адреса, щоб були узаконені всі будівлі, які є на земельній ділянці, що в подальшому збереже ваш час і нерви.                                       

     Значною залишається і кількість виданих довідок різного характеру громадянам , так всього в 2020 році  видано  374  довідок . 

 

Вчинено нотаріальних дій  в кількості 68 шт    .

 

Відповідно до Закону України “ Про державну реєстрацію актів цивільного стану в Україні “ здійснюється реєстрація актових записів цивільного стану (  79  актових записів протягом року ) , з них :

 

 • про смерть  -  63
 • про народженння  -   13
 •   про шлюб - 3

 

Видавалися і видаються довідки про смерть , довідки для отримання одноразової допомоги на поховання .

 

  На військовому обліку по Козлівській селищній раді ОТГ станом на 01.01.2020 року  перебуває  672  осіб, що зареєстровані на території селища і сіл об”єднаної територіальної громади — Козлівської селищної ради , з них  :

 

 • офіцерів   -  22
 • сержантів і солдатів -  350
 • обмежено придатних - 274
 • призовників -  86
 • жінок - 26

Під час весняного та осіннього призову викликалось 63                особи  .

 

На контрактній службі із нашої громади перебуває 1 особа.

 

На протязі 2020 року проведено звірку з Козівським військоматом всіх військовозобов”язаних, які перебувають на обліку .

 

 Працівниками апарату виконавчого комітету ради постійно надається правова допомога депутатам та мешканцям громади з питань застосування законодавства України у сфері місцевого самоврядування , служби в органах місцевого самоврядування та ін.

 

  Завантажити повну версію

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь