РЕГЛАМЕНТ РОБОТИ Козлівської селищної ради 8 скликання

 

Р Е Г Л А М Е Н Т

КОЗЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

VIIІ скликання

 

Розділ I

Загальні положення

 

Стаття 1. Селищна  рада

1. Козлівська селищна рада (далі - рада) є виборним  представницьким органом місцевого самоврядування, що  складається з депутатів і відповідно до закону представляє територіальну громаду міста та здійснює від її імені та в її інтересах функції та повноваження місцевого самоврядування.

 

2. Порядок діяльності ради, її органів та посадових осіб визначається Конституцією України, законами України «Про місцеві вибори», «Про місцеве самоврядування в Україні»(зі змінами), «Про статус депутатів місцевих рад» (зі змінами), «Про запобігання корупції», «Про засади запобігання і протидії корупції», «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», «Про доступ до публічної інформації», «Про інформацію», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», Земельним кодексом України, іншими законодавчими актами України, цим Регламентом.

 

Стаття 2.             Предмет Регламенту

 1. Цим Регламентом встановлюється порядок скликання сесій ради, підготовки і розгляду нею питань, проведення засідань, прийняття рішень ради, порядок формування та організації роботи постійних та інших комісій ради, порядок формування виконавчих органів ради, здійснення депутатської діяльності, обрання та затвердження посадових осіб та інші процедури, які випливають з повноважень ради, встановлених Конституцією та законами України.
 2. Регламент Козлівської селищної ради затверджується на пленарному засіданні сесії. Внесення змін та доповнень до Регламенту здійснюється за поданням пропозицій від селищного  голови, секретаря ради, постійних депутатських комісій, депутатських груп (у разі їх утворення), депутатів у порядку, встановленому цим Регламентом.
 3. Регламент Козлівської селищної ради діє протягом скликання ради.
 4. Положення цього Регламенту є обов’язковим для виконання селищним  головою, секретарем ради, депутатами ради,особами, які беруть участь у підготовці і роботі сесій селищної ради,  її органів, а також осіб, присутніх на пленарному засіданні.

 

Стаття 3.             Місце проведення та мова роботи ради

 1. Селищна  рада проводить засідання у адміністративному  будинку селищної ради  .
 2. В окремих випадках за розпорядженням селищного  голови  засідання ради можуть проводитись в іншому місці.
 3. Робота ради та її діловодство ведеться українською мовою.
 4. У разі, коли промовець не володіє українською мовою, він має право виступати іншою мовою. При цьому переклад українською або іншою, зрозумілою для депутатів мовою, організовується виступаючим, а у разі, коли  виступаючий запрошений на  засідання радою – апаратом селищної  ради.

 

                Стаття 4.             Відкритість і гласність в роботі ради

 1. Засідання ради, її Президії, постійних депутатських комісій є відкритими і гласними, крім випадків, встановлених законами України і цим Регламентом.
 2. Відкритість засідань селищної ради забезпечується шляхом допуску на них в установленому порядку присутності запрошених осіб, почесних гостей і членів територіальної громади у встановленому цим Регламентом порядку.
 3. Гласність роботи ради забезпечується:
  1. доведенням до відома громадськості інформації про план роботи ради;
  2. у разі епідемії трансляцією он-лайн в мережі Інтернет засідань ради, в на офіційному сайті Козлівської селищної ради, розміщенням  протоколу пленарного засідання Козлівської селищної ради на офіційному сайті Козлівської селищної ради.
  3. офіційним оприлюдненням проектів рішень та рішень селищної ради , висновків і рекомендацій постійних комісій, звітів тимчасових контрольних комісій, результатів поіменного голосування шляхом розміщення на офіційному сайті Козлівської селищної ради ;
  4.  На пленарному засіданні сесії селищної ради, депутатських комісій можуть бути присутніми представники громадськості. Присутнім забороняється вносити до залу гучномовці, будь-які колючі, ріжучі чи рублячі предмети або інструменти (ножі, сокири, сапи, ножиці, швайки, молотки, в’язальні спиці тощо).
  5. Персональні робочі місця в залі засідань відводяться для учасників пленарного засідання: депутатів селищної ради , Козлівського селищного голови  (головуючого), секретаря селищної ради .
  6. Персональні робочі місця відводяться також для  заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради , членів виконавчого комітету селищної ради , співробітників апарату селищної  ради  виконавчого комітету Козлівської селищної ради .
  7. Місця для депутатів ради, заступника селищного голови  та членів виконавчого комітету селищної ради  не можуть бути зайняті іншими особами. Під час засідання ради, особи (за винятком технічних працівників та телеоператорів), які не є її депутатами, не повинні займати місце депутата.

 

Завантажити повну версію регламенту

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь