У 2022 році 7,5 тисячі працівників пройшли реабілітацію після важких хвороб за кошти ФССУ

Дата: 22.02.2023 15:39

За підсумками 2022 року понад 7,5 тисячі застрахованих осіб та їх дітей пройшли відновлювальне лікування після важких захворювань і травм за кошти Фонду соціального страхування України на загальну суму 101,6 млн гривень.

Зокрема, відновне лікування отримали 5,2 тис. застрахованих осіб, 1,8 тис. застрахованих осіб з інвалідністю та 223 дитини у супроводі застрахованої особи.

ФССУ здійснював направлення працівників, які перенесли інсульти, інфаркти, оперативні втручання та інші важкі захворювання і травми, на реабілітаційне лікування – до тих санаторно-курортних закладів, які знаходяться у більш безпечних населених пунктах України. При цьому вибір санаторно-курортного закладу, який відповідає вимогам по профілю хвороби для проходження лікування, був за пацієнтом.