Цікавлять професії медицини? Навчайся! Звернись у службу зайнятості Тернопільщини!

Дата: 24.07.2024 15:34

На підставі ваучера на оплату навчання, що видають у Тернопільському обласному центрі зайнятості певним категоріям громадян, які не зареєстровані як безробітні і мають  професійно-технічну чи вищу освіту можна пройти навчання за спеціальностями:

• «Медицина»,

• «Медична психологія»,

• «Фармація, промислова фармація»,

• «Медсестринство»,

• «Технології медичної діагностики та лікування»

• «Терапія та реабілітація»

чи освоїти робітничі професії:

• молодша медична сестра (молодший медичний брат) з догляду за хворими,

• екстрений медичний технік.

Фінансування за ваучером  до 10 прожиткових мінімумів для працездатних осіб. З 01.01.2024 – 30 280 грн. При його підвищенні, збільшується й розмір наданих за ваучером коштів. Навчання проходить у закладах освіти як Тернопільщини, так і України.

Безробітні безоплатно за спрямуванням місцевих підрозділів Тернопільського обласного центру зайнятості центрах професійно-технічної освіти (ЦПТО) Державної служби зайнятості можуть здобути професію:

• молодша медична сестра (молодший медичний брат) з догляду за хворими.

У рамках експериментального проєкту ці професії можуть безоплатно здобути також зайняті та незайняті (не зареєстровані як безробітні) учасники бойових дій і особи з інвалідністю внаслідок війни.

Тривалість курсів – 3-6 місяців. Форма навчання – онлайн, денна або змішана. ЦПТО - це сучасні заклади освіти європейського рівня, які здійснюють курсову та індивідуальну профпідготовку. У разі потреби є місця для проживання.

Нові знання – нові можливості!

За детальнішою інформацією звернися у місцевий підрозділ Тернопільського обласного центру зайнятості, в Telegram: @DCZ19_Ternopil (https://t.me/DCZ19_Ternopil) або у відділ активних програм зайнятості управління реалізації політики зайнятості Тернопільського ОЦЗ за тел. 0635765756.

Відділ організаційно-інформаційної роботи Тернопільського ОЦЗ