Про проведення громадських слухань, щодо погодження зменшення площі громадських пасовищ площею 11.0084га, розташованих в південно – західній частині села Дмухівці Козівського району Тернопільської області

Дата: 11.11.2019 11:33

ПРОТОКОЛ

проведення громадських слухань, щодо погодження зменшення площі громадських пасовищ  площею 11.0084га, розташованих в південно – західній частині

села Дмухівці Козівського району Тернопільської області

«08»листопада  2019  року                                                                          смт. Козлів

Присутні:

Учасники громадських слухань, члени Козлівської об’єднаної територіальної громади у кількості 127осіб.

Запрошені: депутати Козлівської селищної ради, жителі с. Дмухівці, смт. Козлів

Поступила пропозиція слухання розпочати.

Для ведення громадських слухань поступила пропозиція обрати:

-  Голову слухань;

-   Секретаря слухань ;

-  Лічильну комісію.

1. СЛУХАЛИ:

Про зменшення площі громадських пасовищ  орієнтовною площею 11,1184га, розташованих в південно –західній частині села Дмухівці Козівського району Тернопільської області.

ВИСТУПИЛИ:

1. Будурович М.М., яка запропонувала обрати головою громадських слухань селищного голову  Колісника В.М.

„Утримались” – 0

УХВАЛИЛИ:  Обрати головою громадських слухань Колісника В.М.

2. СЛУХАЛИ:  Про обрання секретаря  громадських слухань.

ВИСТУПИЛИ:

1. Колісник В.М., який ознайомив присутніх із порядком проведення громадських слухань та запропонував обрати секретарем громадських слухань Оверко Н.А.

„Утримались” – 0

УХВАЛИЛИ:  Обрати секретарем громадських слухань Оверко Н.А.

1. СЛУХАЛИ:  Про обрання лічильної комісії.

ВИСТУПИЛИ:

1. Колісник В.М., який  запропонував обрати лічильну комісію та зазначив, що у зв’язку з невеликою кількістю присутніх, достатнім буде обрання лише голови лічильної комісії.

2. Бубенчик О.С. запропонував  кандидатуру Будурович М.М.

3. Колісник В.М. поставив на голосування кандидатуру Будурович М.М. на голову лічильної комісії.

„Утримались” –0

УХВАЛИЛИ:

Обрати головою лічильної комісії Будурович М.М.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.     Про проведення громадських слухань  щодо погодження зменшення площі громадських пасовищ  орієнтовною площею 11,0084га, розташованих в південно–західній частині села Дмухівці Козівського району Тернопільської області.

СЛУХАЛИ:

1.   Колісника В.М. - селищного  голову, який оголосив порядок організації та проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів при погодженні зменшення площі громадських пасовищ площею 11,0084га,  розташованих в південно –західній частині села Дмухівці Козівського району Тернопільської області та обгрунтував необхідність їх зменшення в зв’язку з тим, що земельний масив площею11,0084 га на протязі 10 років не використовується належним чином  у селі Дмухівці на протязі 2009 - 2019 років зменшилася кількість ВРХ, відповідно і тому  пропонується зменшити площу земель для сінокосіння і випасання худоби (громадських пасовищ).

ВИСТУПИЛИ:

1.  Бубенчик О.С. – депутат Козлівської  селищної ради сьомого скликання, який  поцікавився на скільки зменшилося поголів’я великої рогатої худоби в порівнянні до минулих років.

2.Колісник В.М. відповів: що станом на сьогоднішній день наявне поголів’я великої рогатої худоби, коней, в с. Дмухівці налічує 31гол.

3. Сурмінський А.Ф.запитав чи є потреба у зменшенні площ громадських пасовищ і мета його використання надалі.

4. Колісник В.М. - відповів, що даний земельний масив буде використовуватися для збільшення площі глиняного кар’єру, з подальшою метою передачі даної земельної ділянки в оренду  ПрАТ «Козлівський цегельний завод», що принесе додаткові кошти до бюджету Козлівської селищної ради.

УХВАЛИЛИ :

1. За  результатами  проведених громадських слухань щодо  погодження зменшення площі громадських пасовищ площею 11,0084га, розташованих в південно–західній частині села Дмухівці Козівського району Тернопільської області ухвалили погодити  зменшення площі громадських пасовищ та з метою надання земельних ділянок у даному земельному масиві у власність громадянам села Дмухівці рекомендувати сесії селищної ради провести інвентаризацію земель даного масиву.

Додатки: акт комісії та викопіювання із зазначенням контурів земельного масиву, який   підлягав обговоренню, додаються.

„За погодження зменшення площі громадських пасовищ ” – 127           чол.;

„Проти зменшення площі громадських пасовищ  –   0        чол.;

„Утримались” –  0      чол.

Голова громадських слухань                                                           В.М. Колісник

Секретар громадських слухань                                                       Н.А. Оверко

Протягом двох тижнів оприлюднити текст протоколу громадських слухань на офіційному веб-сайті Козлівської об’єднаної  територіальної громади.