Про постановку на військовий облік громадян України чоловічої статі віком від 18-60 років .

Дата: 01.03.2022 11:59

КОЗЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

СЕЛИЩНОГО     ГОЛОВИ

Від 28 лютого 2022 року                                                                       №26

Про постановку на військовий облік

громадян України чоловічої статі віком 18-60 років .

На виконання Указів Президента України « Про введення воєнного стану в Україні» від 24.02.2022 року № 64/2022 « Про загальну мобілізацію»  від 24.02.2022 року № 69/2022 , керуючись вимогами Законів України» Про правовий режим воєнного стану» , « Про оборону України « , « Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» , « Про військовий обов»язок і військову службу», « Про основи національного спротиву» , « Про місцеве самоврядування в Україні» , у зв»язку з військовою агресією Російської Федерації проти України та з метою забезпечення оброни держави , підтримання бойової і мобілізаційної готовності Збройних Сил України та інших військових формувань ,

Р О З П О Р Я Д Ж А Ю С Ь :

1.Всім громадянам України чоловічої статі віком від 18-60 років , які прибули з 24.02.2022 року і прибувають на територію Козлівської селищної територіальної громади в умовах воєнного стану та загальної мобілізації  в обов»язковому порядку негайно прибути в приміщення четвертого відділу Тернопільського  районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки                               (смт.Козова ) для реєстрації , з метою постановки на військовий облік для здійснення захисту суверенної незалежності держави Україна ( при собі мати паспорт , ідентифікаційний код та війський квиток в наявності ) .

2. Старостам та спеціалісту військово – облікового стола Козлівської селищної територіальної громади провести облік осіб чоловічої статі віком від 18-60 років , які прибули з 24.02.2022 року і прибувають на територію Козлівської селищної територіальної громади.

3. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою .

Селищний голова                                                         В.М.Колісник