Співпраця громади та поліцейського офіцера

Дата: 18.07.2024 17:17

Фото без опису

Із метою покращення співпраці з громадою та підвищення рівня довіри населення до поліцейських офіцерів громад та поліції загалом поліцейським офіцером Козлівської ТГ капітаном поліції Ігорем Дацко 18 липня 2024 року проведено звітування про свою роботу за перше півріччя 2024 року. Поліцейський офіцер громади – це наступний крок у реформі Національної поліції. Головне наше завдання – орієнтуватися на потреби місцевого населення, підтримувати постійний контакт з мешканцями громади та своєчасно реагувати на проблеми громади. Найголовнішим нашим покликом має бути довіра населення, щоб будь-який житель громади міг звернутися до поліцейського офіцера громади та його проблеми були вирішені Основні повноваження поліцейських офіцерів громади: 1. Забезпечення публічної безпеки та порядку. 2. Реагування на звернення громадян, надання їм всебічної допомоги. 3. Підвищення довіри населення та авторитету поліції. 4. Здійснення профілактичної та превентивної діяльності спрямованої на запобігання вчиненню кримінальних та адміністративних правопорушень на території громади, у тому числі серед дітей. 5. Вжиття заходів щодо запобігання та протидії вчиненню домашнього насильства. 6. Забезпечення безпеки дорожнього руху та правил благоустрою на території обслуговування. 7. Забезпечення дотримання правил дозвільної системи на території обслуговування. 8. Виконання інших повноважень, виключно у межах чинного законодавства, відповідно до ст. 23 Закону України «Про Національну поліцію» (крім п.6, 20 В ході звітування поліцейським офіцером здійснено доповідь про стан дотримання правопорядку на поліцейській дільниці, ужиті заходи із запобігання правопорушень.Також, вислухано пропозиції від представників громади щодо напрямків роботи, які потребують посиленої уваги з боку правоохоронців та які будуть враховані при плануванні роботи . Наша мета - створити безпечне та гармонійне оточення для всіх громадян, і ми зобов'язані продовжувати вдосконалюватися та відповідати високим стандартам служби. Разом ми зможемо зробити нашу громаду безпечнішою та процвітаючою для всіх її мешканців. Найголовніше наше завдання забезпечити безпеку громадян.

Дякуємо за вашу підтримку!